Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Brașov; Ploiești; Satu Mare; Baia Mare; București

Candidatul ideal:
- Excelente abilitati de comunicare: voce placuta, discurs clar si structurat, putere de convingere, ascultare activa, prezenta agreabila, capacitatea de a comunica corect in scris;
- Proactivitate, adaptabilitate, automotivare, ambitie, dorinta de autodepasire;
- Orientare catre client si rezultate;
- Bune aptitudini de operare PC;
- Permis de conducere categoria B (fara incidente);
- Experienta de minim 1 an in domeniile vanzarilor business constituie un avanataj;

Noi iti oferim:
- Oportunitatea de a lucra, invata si dezvolta intr-un mediu profesionist;
- Acces la programe de training si beneficii;

Descrierea jobului si responsabilitati:
- Prospectarea pietei business;
- Identificarea nevoilor clientilor si a oportunitatilor de vanzare;
- Oferirea de solutii adaptate nevoilor clientilor
- Negocierea si semnarea contractelor;
- Acordarea de asistenta si asigurarea consultantei clientilor din portofoliu, atat inainte cat si dupa incheierea procesului de vanzare;.

Beneficii:
- Salariul este reprezentat dintr-o parte fixa si una variabilia, in functie de performanta;
- Programe de training profesional si suport constant pe parcursul desfasurarii activitatii;
- Un mediu de lucru placut intr-o companie tanara, in plina dezvoltare, constituita si bazata pe experienta si profesionalism, cu principii etice solide si o conduita de inalta clasa, cu un riguros respect atat pentru clienti cat si pentru angajati.

Facilitati:
- masina de serviciu
- laptop
- smartphone cu acces internet si e-mail
- tichete de masa