Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati:

- Promovarea produselor dermato-cosmetice din portofoliu (Biorga, Hyfac, Dermagor) catre lanturi de farmacii, farmacii individuale;
- Crearea, intretinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii din teritoriul alocat;
- Realizarea target-ului de vanzari individual si zonal conform strategiei de marketing;
- Obtinerea nivelului de vizibilitate pentru produse si materiale promotionale, promovare mesaje si asigurarea sortimentatiei optime respectand standardele de merchandising (sortimentatie, spatiu de raft etc.)

Cerinte:

- Absolvent de studii superioare;
- Experienta vanzari in domeniul farmaceutic, dermato-cosmetice, de minim 2 ani;
- Abilitati de negociere, organizare si planificare;
- Abilitati de a sustine prezentari (prezentari de grup, mese rotunde etc.) catre clienti;
- Domiciliu stabil in orasul de referinta si disponibilitate de a calatori;
- Permis de conducere Cat B - minim 2 ani.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Instrumente de lucru - autoturism, telefon si tableta