Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Baia Mare

Candidatul ideal

• studii medii sau superioare;

• experiența anterioară in vânzări constituie un avantaj;

• flexibilitate la locul de muncă;

• capacitatea de a lucra in echipă;

• inițiativă și proactivitate;

• abilități de comunicare și de negociere;

• abilitate de a identifica si rezolva probleme;

• carnet conducere categoria B;

• cunoștiințe operare PC (Word, Excel, etc);

Descrierea jobului

• promovarea si menținerea imaginii companiei și a Grupului Enel;

• promovarea si vânzarea de energie electrică și servicii adăugate către clienții;

• încheierea contractelor de furnizare a energiei electrice cu clienții;

• întocmirea și transmiterea de rapoarte periodice de activitate;

• pachet de beneficii compus din: salariu fix, bonusuri lunare in functie de realizari, alte premii pentru atingerea rezultatelor;

• oportunități de dezvoltare profesională și personală prin participarea la programe de training;

Descrierea companiei

NAVITAS LIMITED - Partener ENEL, este in cautarea unei persoane care sa se alăture echipei dedicate, in calitate de Reprezentant Vanzari Business to Business, pentru județele MARAMURES si CLUJ.

Prezentă pe piața din România încă din 2005, Enel este o companie energetică multinațională, jucând un rol important pe piața de electricitate și gaze naturale din lume. Grupul Enel activează în peste 30 de țări de pe patru continente și deține cea mai mare bază de clienți comparativ cu societățile europene din acest sector.

Enel oferă servicii în România unui număr de 2,7 milioane de clienți, acoperind aproape o treime din piața locală de distribuție. Enel continuă dezvoltarea unui program de investiții pentru îmbunătățirea calității serviciilor, modernizarea rețelei și implementarea pe plan local a standardelor de mediu ale grupului Enel.