Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Bacău

În vederea dezvoltării activității extindem echipa !

CANDIDATUL IDEAL:

- persoană dinamică, cu spirit de inițiativă, perseverentă, orientată spre rezultate

- atitudine pozitivă, atenție la detalii, profesionalism, spirit de echipă

- responsabilitate faţă de munca proprie

- bune abilităţi de vânzare, prezentare şi negociere
- capacitatea de a găsi soluții adaptate nevoilor clienților

- experienţă în domeniul vânzărilor de minim 1 an
- experienţa în domeniul materialelor pentru construcții constituie un avantaj
- abilităţi de operare calculator

- studii medii sau superioare
- permis conducere categoria B

ATRIBUȚII:

- promovarea produselor și serviciilor companiei

- consilierea clientului în alegerea produselor și soluțiilor  potrivite

- dezvoltarea relațiilor cu clienții și fidelizarea acestora

- dezvoltarea bazei de clienți

- menținerea unui nivel ridicat al satisfacției clienților

- realizarea targetului de vânzări alocat

- încasarea facturilor conform politicilor companiei

BENEFICII:

- pachet salarial competitiv: salariu fix + bonusuri de performanță

- mediu de lucru agreabil

- program flexibil

- pregătire profesională continuă

- posibilitatea preluării în condiții avantajoase a autoturismului de serviciu la sfârșitul perioadei de leasing