Reprezentant vanzari aparatura pentru laborator

vanzari - laborator

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal
- studii superioare,
- abilitati de comunicare si negociere,
- cunoscator limba engleza nivel mediu.
- experienta pe un post de ofertare-vanzare aparatura, consumabile, reactivi pentru laborator (constituie un avantaj)
- experienta in intocmirea documentatiei necesare pentru participarea la licitatii (constituie un avantaj).

Descrierea jobului

Activitati:
- contactarea clientiilor in vederea comercializarii de aparatura, consumabile si reactivi pentru laborator
- prezentarea si promovarea produselor comercializate de firma
- intocmirea ofertelor si urmarirea acestora
- crearea si dezvoltarea relatiei cu clientii actuali si clientii noi
- derularea proiectelor pentru clientii actuali
- participarea la licitatii publice prin intocmirea ofertelor tehnice si financiare.

Bonusuri / Beneficii
Mediu de lucru profesional, posibilitate de dezvoltare profesionala, participare la training-uri in cadrul companiei si la furnizorii externi, masina de serviciu, telefon mobil, salariu motivant, bonusuri / prime.

  • Interviu online
  • ENUMERATI 2 PRODUCATORI DE ETUVE
  • ENUMERATI 2 PRODUCATORI DE AUTOCLAVE
  • CE ESTE UN VORTEX ?