Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Alba Iulia

Companie multinationala lider in acoperiri decorative angajeaza reprezentant vanzari jud. Alba.

Responsabilitati:

Vanzarea si promovarea portofoliului in acord cu standardele si politicile comerciale ale companiei

Suport si consiliere clienti

Dezvoltare vanzari

Implementarea standardelor de mercantizare

Urmarirea respectarii conditiilor comerciale agreate - necesar stocuri, mercantizare, pret

Candidatul ideal:

Persoana dinamica, cu initiativa, integritate si team player

Abilitati de vanzare, negociere si relationare

Bune abilitati de organizare a activitatii proprii

Orientare spre indeplinirea obiectivelor si respectarea termenelor limita

Capacitate de adaptare si asimilare rapida

Cerinte:

Minim studii medii

Oferta: pachet motivant (salariu fix + variabil, bonusuri, beneficii)