Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

650 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal:
Elvon Electric isi mareste echipa de vanzari la nivel
Suntem interesati sa angajam reprezentanti de vanzari pentru zonele  Iasi; Bacau; Piatra Neamt
Cerinte:
- Bacalaureat – studii tehnice universitare reprezinta un avantaj
- Minim 5 ani experienta in vanzari; minim 3 ani experienta in vanzari de produse/echipamente electrice
- Excelente abilitati de comunicare si negociere
- Cunostinte pentru utilizare programe comune de calculator (MS Office)
- Permis de conducere categoria B
- Disponibilitate deplasari zilnice
Descrierea jobului:
Responsabilitati pentru indeplinirea targetelor de vanzari ale firmei.
Promovarea produselor si a politicilor comerciale ale companiei in randul partenerilor.
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor comerciale cu partenerii
Dezvoltarea canalelor de vanzare conform politicilor comerciale ale companiei.

Descrierea companiei:
ELVON ELECTRIC importator de echipamente electrice detinator de marca proprie inregistrata, si-a castigat o certa reputatie printre firmele de comert si/sau montaj de instalatii electrice, reusind sa se adapteze rapid la cerintele pietei de profil si sa satisfaca cele mai exigente standarde de calitate.