Acest job nu mai este activ.

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș; București; Timișoara

Companie cu activitate in domeniul medical, leader de piata in segmentul ortopediei si aparaturii medicale pentru specializarile chirurgie, imagistica, sterilizare, recuperare medicala, etc., recrutam pozitia Reprezentant vanzari:

CERINTE:
- Studii superioare medicale, kinetoterapie sau tehnice;
- Experienta in domeniul vanzarii de dispozitive si aparatura medicala;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Cunostinte avansate de operare calculator (MS Office, Internet);
- Permis de conducere categoria B;
- Disponibilitate pentru deplasari;

ABILITATI:
- Abilitati foarte bune de vanzare;
- Capacitate buna de organizare, planificare si gestionare a activitatilor;
- Initiativa, atitudine pozitiva si orientarea spre rezultate;

RESPONSABILITATI :
- Promovarea si vanzarea produselor din portofoliul companiei in conformitate cu cerintele stabilite;
- Oferirea de informatii tehnice privind produsele si pregatirea de prezentari specifice pentru potentialii clienti;
- Elaborarea ofertelor speciale, participarea la licitatii, intocmirea documentatiei si monitorizarea proiectelor de vanzare;
- Participarea la congrese, conferinte si alte activitati specifice;

BENEFICII OFERITE:
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Un mediu de lucru placut intr-un colectiv performant si dinamic;
- Sistem competitiv de remunerare si bonusuri de performanta;
- Instrumente de lucru: auto, laptop, telefon;