Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

550 €

reprezentant-vanzari

RESPONSABILITATI

-administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
-prezentarea, promovarea produselor si vanzarea lor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
-urmarirea si atingerea planului de vanzari lunar, trimestrial si anual;
-intocmirea si prezentarea rapoartelor;

CERINTE:

-capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii;
-capacitate rapida de decizie, adaptabilitate la schimbare;
-spirit practic, energic, amabilitate, eficienta;
-capacitate de negociere, spirit persuasiv, determinare;
-dorinta de autodepasire si indeplinire a obiectivelor de echipa;
-cuostiinte Pc (Excell, Word,Outlook, browser web);
-permis de conducere;

BENEFICII:

-pachet salarial atractiv cu posibilitati de crestere ulterioara;
-bonuri de masa;
-masina, carburant, telefon, laptop;
-cursuri de specializare;

AMS Human Resources este una din principalele firme de recrutare din Oradea, cu peste 10 ani de experiență. Clientul nostru este o importantă companie care are ca obiect de activitate distributia si comercializarea de produse petroliere la nivel national. Dacă esti motivat, energic, asertiv și perseverent, asteptam sa aplici