Limbi vorbite

engleză, poloneză

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Firmă cu capital străin, specializată in distribuția de anvelope auto la nivel național, angajează reprezentant vânzări pentru Bucuresti si zona Moldova.

Responsabilitati:

- Prezintă si promovează direct produsele prin realizarea de oferte pentru clienții potențiali si cei existenți.

- Prospectează in permanență piața in vederea identificării de noi clienți si a creșterii cotei de piată a produselor in zona in care acționează.

- Menține permanent legătura cu clienții existenți pentru fidelizarea acestora.

- Intocmește rapoarte privind situația vânzărilor, concurența, noile trenduri pe piață, potențialii clienți.

- Urmărește incasarea facturilor si face propuneri pentru acordarea de eventuale discounturi sau amânări de plată pentru clienții fideli.

Cerințe:

-studii minim liceale

-experiență de minim 2 ani in domeniul vanzărilor de anvelope – constituie un avantaj

-carnet de conducere categoria B

-disponibilitate la deplasări

-limbile engleză sau poloneză pot constitui un avantaj

 Oferim:

-un loc de muncă stabil intr-o firmă puternică, aflată in plină ascensiune

-un pachet salarial motivant

-posibilitatea dezvoltării profesionale