Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, maghiară

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș

Candidatul ideal

- studii superioare finalizate
- cunoașterea limbii MAGHIARE și ENGLEZE - min. nivel mediu
- excelente abilități de comunicare și interrelaționare, reprezentativitate
- simț tehnic
- cunoștințe operare PC (MS Office)
- persoană dinamică, organizată, punctuală, cu atitudine pozitivă și inițiativă, orientată către clienți
- gândire creativă, flexibilitate
- capacitate de lucru în echipă, empatie
- permis de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasări

REPREZINTĂ AVANTAJ:
- cunoștințe în domeniul medical
- experiență în vânzări
- cunoașterea limbii germane

Descrierea jobului

- activitate sales, menținerea relației cu clienții existenți și dezvoltarea portofoliului de clienți
- participare la expoziții
- prezentare și instalare aparatură și echipamente medicale

BENEFICII:
- oportunități de dezvoltare profesională
- mediu de lucru pozitiv și o echipă unită
- pachet salarial motivant, cu bonusuri în funcție de performanță

Asteptam cu interes candidatura dvs. constand intr-un CV actualizat, cu fotografie recentă și scrisoare de intenție, specificând poziția la care aplicati.