Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Se recruteaza si din

Salariu brut pe luna

600 - 1200 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Antet cu electric  bulina Descrierea companiei:

Suntem o companie cu experienta de peste 22 ani in domeniul instalatiilor electrice aflata in cautarea unui om energic care poate performa alaturi de noi.

Suntem o firmă specializată în comercializarea de materiale si echipamente electrice si de automatizare si in proiectarea, execuţia şi mentenanţa instalaţiilor de joasă tensiune, activităţi de montaj şi service în medii Ex precum şi în verificări PRAM şi TESTĂRI de  ELECTROSECURITATE.

Dorim un coleg sincer, loial si implicat.

Descrierea jobului:
- Cresterea capacitatii companiei de a raspunde tuturor cererilor pe care le primeste;

- Capacitatea de a culege si folosi informatiile de la beneficiar;
- Coordonarea si dezvoltarea departamentului de vanzare;
- Mentinerea relatiilor de colaborare cu principalii clienti ai companiei;
- Deplasarea in santierele proprii si in cele in care suntem solicitati;
- Intocmirede oferte, bugetari, devize, documentatie tehnica ..

Profilul candidatului:

- Studii medii sau superioare in domeniul electric/energetic;

- Experienta in domeniul electric/energetic - min 5 ani;

- Bune cunostinte de oprare calculator;

- Posesor de permis de conducere - min. cat B.

Beneficii:
Se vor pune la dispozitie toate facilitatile necesare indeplinirii optime a responsabilitatilor.
In functie de eficienta muncii pachetul salarial are si o componenta de beneficii suplimentare (bonusuri).

Doar persoanele selectate pentru interviu vor fi contactate.