Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Candidatul ideal

Cerinte

- experienta in vanzari, preferabil distributie

- persoana dinamica, cu abilitati de comunicare si negociere, organizare si planificare;

- persoana responsabila;

- seriozitate,spirit de initiativa;

- disponibilitate pentru deplasare

- cunostinte operare PC (Microsoft Office);

- permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Atributii si Responsabilitati:

- mentinerea relatiilor cu clientii existenti din zona arondata;

- promovarea produselor companiei catre clientii din portofoliu;

- contactarea potentialilor clienti si demararea relatiei comerciale cu acestia conform procedurilor interne;

- realizarea targetului de vanzari lunar conform politicii companiei;

- incasarea in termen a creantelor din piata

- raportari periodice;

Bonusuri, beneficii:

- salariu fix + bonusuri in funcție de realizări

- concursuri si incentiv-uri trimestriale/semestriale

- mașina, laptop, tableta si telefon de serviciu

- instruire profesională continuă

- posibilități de promovare.