Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Constanța; Arad; Timișoara

Dacă eşti o persoană deschisă, cu atitudine pozitivă şi eşti orientată către client atunci aşteptăm să te cunoaştem!

Obiectivul postului:
Dezvoltarea afacerii companiei prin realizarea, în aria repartizată, a volumelor de vânzari şi a obiectivelor de acoperire clienţi.

Cerinţele postului:
- Permis de conducere categoria B.
- Absolvent studii medii sau superioare.
- Capacitate de comunicare.
- Abilităţi de prezentare, argumentare si vânzare.
- Flexibiliate, rezistenţă, iniţiativă, punctualitate.
- Experienta în vânzări constituie un avantaj.
- Cunoştinţe de operare PC ( office, internet, e-mail).
- Disponibilitate la deplasare in afara judeţului.
- Experiență: Entry-level;
- Capacitatea de organizare şi spirit de inițiativă;

Atribuţii şi responsabilităţi:
- Efectuarea vizitelor periodice clienţilor deja existenţi în baza de date, cu privire la promovarea şi vânzarea produselor companiei;
- Prospectarea ariei repartizate pentru extinderea bazei de date;
- Gestionarea stocului şi a produselor aflate în gestiune pe baza avizelor de predare-primire marfă;
- Folosirea corespunzătoare a echipamentelor de lucru: computer, telefon;
- Oferirea rapoartelor de activitate către superiorul direct, atunci când sunt solicitate;

Beneficii oferite:
- Contract individual de muncă pe o perioadă determinată;
- Pachet salarial fix;
- Comisioane şi bonusuri motivante;
- Telefon de serviciu + laptop;
- Autoturism de serviciu;
- Echipă profesionistă, tânără şi dinamică;

Aplică CV-ul tău şi vino să faci parte din echipa noastră orientată către succes!