Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Candidatul ideal

Orientat spre vanzare
Persoana focusata pe identificarea solutiilor, cu bune abilitati de convingere, organizare si planificare
Asumarea responsabilitatilor profesionale
Permis auto
Prezenta placuta

Descrierea jobului

Stabilirea si dezvoltarea unei bune relatii de colaborare cu toti clientii aflati in zona de acoperire
Promovarea si vanzarea produselor aflate in portofoliu
Programarea la plata si incasarea facturilor scadente
Respectarea politicii comerciale in relatia cu clientii activitati
Promovarea si lansarea de noi produse

Oferta:
Pachet salarial competitiv ( bonusuri în funcţie de performanţă)
Masina de serviciu
Telefon serviciu si tableta

Descrierea companiei

Companie nationala cu experienta de peste 13 ani in domeniul distributiei de articole de unica folosinta,
menaj si produse de curatenie profesionale, solutii de ambalare si produse din hartie.