reprezentant vanzari

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Responsabilitati:
- dezvolta zona alocata
- gestioneaza portofoliul de clienti existenti si extinde nr. acestora
- raspunde de incasarea soldurilor din piata si de preluarea comenzilor
- este responsabil de realizarea targetului si a obiectivelor in concordanta cu politica de vanzari a firmei

Cerinte:
Bune abilitati de comunicare si negociere, prezenta agreabila,
capacitate de asimilare rapida, respectarea deadline-urilor
Experienta in vanzari in domeniul ingredientelor de panificatie ( constituie avantaj)
Bune abilitati de comunicare si de negociere
Studiile medii ( studiile universitare constituie un avantaj )
Cunostinte de limba engleza : nivel mediu
Abilitati de operare pe computer ( Word, Excel)
Permis de conducere (cat. B)
Spirit de Echipa

Beneficii oferite:
- salariu fix, bonuri de masa si bonusuri din vanzari
- auto - telefon
- posibilitate de dezvoltare profesionala
- mediu de lucru prietenos

!!! locatie in judetul Brasov .