Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Baia Mare

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca, Satu Mare

Candidatul ideal

DISPONIBILITATE PENTRU DEPLASARI-permis conducere cat B
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, email)
- Sociabil ,ambitios ,organizat

Descrierea jobului
- Promovarea si comercializarea in conformitate cu standardele si politicile companiei a gamei complete de produse ale companiilor BAENNINGER Germania, PLASSON Israel, HUERNER Germania;
- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
- Preluarea,dezvoltarea si gestionarea portofoliului curent de clienti existenti;
- Construirea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- Negocierea contractelor si supervizarea derularii lor;
- Realizarea consecventa a obiectivelor lunare de vanzari si incasari;
- Raportarea zilnica a activitati desfasurate.

Beneficii
- Salarizare stimulativa
- Program de instruire in vanzari
- Autoturism,laptop si telefon de serviciu