Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

Pentru un client al nostru, o companie ce ofera solutii personalizate in domeniul jocurilor electronice, recrutam Reprezentant Vanzari entuziast si cu spirit intreprinzator.
Candidatul ideal ar trebui sa aiba experienta de 1-3 ani in domeniul vanzarilor, de preferat intr-un domeniu tehnic. Profilul personal pune accent pe sociabilitate, initiativa, dorinta de a invata ceva nou, curiozitate. De asemenea, trebuie sa existe disponibilitate pentru deplasare in tara si in strainatate, drept pentru care nivelul de cunostinte al limbii engleze sa fie unul avansat si sa detina permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

- Responsabil cu mentinerea relatiei cu clientii actuali

- Identifica clienti noi si care sunt tendintele in piata

- Identifica si anticipeaza nevoile clientilor

- Evalueaza potentialul clientilor si identifica noi oportunitati de business - Efectueaza vizite la clientii alocati si potentiali

Descrierea companiei

Clientul nostru este o companie ce ofera solutii personalizate in domeniul jocurilor electronice