Acest job nu mai este activ.

Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

193 Șoseaua Odăii, București

In vederea extinderi activitatii SC PRIMAT GOLD SRL cauta Reprezentant vanzari pentru Buzzau, Prahova, Giurgiu, Alexandria, Teleorman
CANDIDATUL IDEAL:

-obligatoriu experienta in anvelope agricole, industriale si camion
- experienta in vanzarea de produse si servicii catre clientul flota
- cunostinte auto
- abilitati de comunicare, negociere si organizare
- disponibilitate pentru deplasari
- carnet de conducere categoria B
- dinamism, orientare catre client si rezultate

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Responsabilitati:
- promovarea produselor si serviciilor companiei
- dezvoltarea retelei de clienti
- negocierea si supervizarea derularii contractelor
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii companiei
- realizarea targetelor de vanzari
- raportarea saptamanala/lunara despre indeplinirea obiectivelor
Oferim:
- pachet salarial competitiv
- masina de serviciu
- laptop si telefon mobil
- cursuri de perfectionare

  • Interviu online
  • Descrieti experienta dumneavoastra in zona anvelope agricole, industriale si camion