Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Buzău

Responsabilitati:

  • Aplica principiile si politicile firmei in domeniul vanzarii, apara interesele firmei si promoveaza imaginea acesteia;
  • Contactarea clientilor si promovarea ofertelor de produse;
  • Negocierea conditiilor comerciale cu scopul atingerii obiectivelor;
  • Programarea platilor si urmarirea incasarii soldurilor;
  • Preluarea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii actuali precum si largirea portofoliului de clienti din teritoriu:
  • Intocmirea de rapoarte de activitate.
  • Viziteaza regulat clientii arondati, respectand vizitele zilnice stabilite prin ruta desemnata;

Cerinte:

  • Studii superioare,
  • Experienta in domeniul farmaceutic  reprezinta un avantaj;
  • Foarte bune abilitati de comunicare si negociere, incredere in sine si putere de convingere;
  • Cunostiinte solide de operare  PC.
  • Recomandare de la ultimul angajator.

Oferta(bonusuri, beneficii)

  • Salarizare in functie de rezultate.
  • Bonusuri in functie de vanzari/depasire target.
  • Tichete de masa.