Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Arad; Timișoara

Cautam Reprezentant Vanzari din Timisoara, Arad

Absolvent studii superioare;
- Minim 3 ani experienta in vanzari si promovare medicala;
- Cunostinţe de limba engleza nivel mediu;
- Cunostinte de operare PC;
- Permis de conducere, B;
- Abilitati in negociere sau promovare medicala;
- Disponibilitate la program prelungit (atunci cand este cazul) si la deplasari in interes de serviciu;
- Capacitate si dorinta de invatare;
- Relatii in farmacii, magazine naturiste;
- Relationare cu medici prescriptori de suplimente naturale.

RESPONSABILITATI :
- Promovarea imaginii companiei si a produselor din portofoliu la toti clientii actuali si potentiali;
- Propune si implementeaza programe specifice de promovare si crestere a vanzarilor pentru clientii cheie din sectorul alocat;
- Realizeaza planul de vanzari si obiectivele lunare;
- Intocmeste si transmite periodic rapoarte de vanzari;
- Monitorizarea concurentei;

BENEFICII:
Echipa dinamica, afacere in dezvoltare, oportunitati de cariera.
Masina de serviciu, telefon mobil