Adresa/ adresele jobului

Brașov; Iași; Focșani; Bacău; București

CANDIDATUL IDEAL:

Studii  tehnice universitare finalizate
Experienta minimum 2 ani in vanzari de produse auto/industriale
Buna cunoastere a pietei auto/industriale

Abilitati de comunicare si negociere

Capacitate de organizare

Dispus pentru deplasari in zona alocata (3-5 judete)

Permis de conducere cat. B

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

 Promoveaza portofoliul de produse

Isi organizeaza activitatea zilnica in vederea realizarii planului de vanzari

Identifica noi clienti si aplicatii noi clientilor existenti

Urmareste livrarea comezilor si incasarea banilor

Realizeaza planul de vanzari

Raporteaza informatii despre piata si concurenta

  • Interviu online
  • Mentionati cateva aspecte intalnite la locurile de munca anterioare, pe care ati dori sa le regasiti si la urmatoarele locuri de munca.
  • Cum ati organiza prima saptamana de activitate?
  • Care dintre posturile ocupate pana in prezent v-a adus cele mai multe satisfactii?
  • Care este numarul de clienti vizitati in fiecare zi la ultimul loc de munca? (pentru candidatii cu experienta)