Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Oradea; Arad; Timișoara

Căutăm patru persoane  care doresc să facă parte din echipa noastră.

Candidatul ideal :

  Daca impartasesti convingerile noastre privind importanta calitatii serviciilor si cauti un mediu de lucru placut si tanar, in care sa cresti armonios din punct de vedere profesional , asteptam sa te alaturi echipei noastre.

 Dinamic și dornic de afirmare si invatare.
 Atras de munca de teren și de competiția sănătoasă.
 Experienta relevanta in vanzari.
 Foarte bune abilitati de comunicare si negociere.
 Capabil de a lua decizii rapide.
 O personalitate energică, cu atitudine pozitivă si orientare catre rezultate.
 Dornic de a se implica în dezvoltarea companiei.

 Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Dezvoltarea si gestionarea portofoliuluil de clienti.
Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale companiei
Realizarea obiectivelor de vanzari lunare si anuale prin administrarea zonei arondate.
Particularizarea ofertei de produse și servicii pentru fiecare potențial beneficiar.
Menținerea, dezvoltarea si identificarea unei relatii profesionale cu clientii.
Efectuarea de prezentări de produse.
Întocmirea rapoartelor de activitate.

Pentru a iti desfasura activitatea la cote maxime, iti oferim :

Un pachet motivant , format din parte fixa si parte variabila, direct proportionala cu rezultatele obtinute.

Tableta/ telefon de serviciu.

Masina Skoda Rapid.

Instruire / formare profesionala.

Suportul intregii echipe.