Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

55 Șoseaua Păcurari, Iași

Se recruteaza si din

Iași

REPREZENTANT VANZARI:

Candidatul ideal:
-Candidatul ideal este echilibrat, dovedeste flexibilitate, rezistenta la stres si mult calm. Iti place lucrul în echipa si de asemenea poti lucra individual?
-Iti place sa muncesti si esti dispus sa investesti timp si efort pentru a atinge obiectivele?
-Te adaptezi usor in functie de situatie si esti deschis catre noi idei si persoane?
-Iti cunosti punctele tari si stii de ce esti capabil si ce poti realiza?
-Esti capabil de a identifica si analiza o problema existenta/potentiala si gasesti solutii potrivite pentru fiecare situatie in parte?
-Iti asumi responsabilitatea de a atinge obiectivele impuse si iei initiativa fara ca sa ti se spuna ce trebuie sa faci?
-Esti capabil sa comunici clar si concis, atat in scris cat si verbal si recunosti faptul ca pentru o buna comunicare trebuie sa stii sa asculti si sa extragi informatia necesara? Consideri ca cerintele noastre coincid cu ce iti doresti ?

Descrierea jobului:
Reprezentant de vanzari pentru Iasi, pozitie subordonata directorului de vanzari si avand urmatoarele cerinte si responsabilitati:
- Obiectiv principal: Promovarea si vanzarea produselor companiei catre clienti
- Preluarea comenzilor de la clienti
- Efectuarea de incasari ale facturilor emise catre clienti
- Dezvoltarea portofoliului de clienti si dezvoltarea de relatii de parteneriat cu clientii
- Intocmirea de rapoarte periodice de activitate
- Participare la prezentari, targuri si expozitii ale companiei
- Cunoasterea si monitorizarea permanenta a competitiei in zona alocata
- Atingerea planului lunar de vanzari

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv format din salariu fix si bonusuri in functie de vanzarile efectuate
- Masina,
- Telefon,
- Laptop.

Descrierea companiei:
Compania ANO TERM INSTAL a fost înfiinţată în Iasi şi este în prezent un jucator pe piaţa de echipamente de instalaţii pentru construcţii.
Societatea şi-a început activitatea ca o afacere cu caracter regional şi creste simultan cu piata.
Astăzi, Ano Term Instal reprezintă un punct de reper în livrarea echipamentelor si materialelor de instalaţii necesare clientului.
Una din principalele valori pe care compania noastră le are la bază este identificarea, ofertarea si solutionarea nevoilor colaboratorilor.
Oferim garanţia unei munci bine făcute.

Daca te regasesti in profilul descris mai sus, asteptam cu interes CV-ul tau pe adresa de e-mail: office [ at ] anoterminstal,ro