Acest job nu mai este activ.

Reprezentanti Vanzari-Mercantizori

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Brașov; Iași; Bacău; Timișoara

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Angajam Reprezentanti vanzari-mercantizori pentru orasele: Cluj, Iasi, Suceava, Brasov, Constanta, Timisoara, Bacau

CERINTE :

• Profil: persoana ambitioasa, cu initiativa, orientata catre rezultate, pozitiva, dinamica, organizata, cu putere de convingere, spirit de competitie.
• Experienta in domeniul vanzarilor - minim 2 ani.
• Necesita abilitati de comunicare, relationare, planificare, negociere, asimilare rapida de informatii.
• Permis de conducere categoria “B“.

RESPONSABILITATI :
• Indeplinirea obiectivelor specifice pentru zona alocata.
• Vizitarea clientilor in conformitatea cu programul / routing-ul existent.
• Participarea la targuri si expozitii de profil cu stand vanzare.
• Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu toti clientii existenti cat si cu cei potentiali.
• Mercantizare de produse in magazine pe zona alocata (existente in portofoliu cat si cele noi)
• Implementarea programelor promotionale la clienti.

OFERTA ( BENEFICII ) :
• Pachet salarial atractiv format din fix + bonusuri din vanzari corelate cu performanta
• Oportunitati de dezvoltare a carierei