Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

450 - 550 €

logo-color-bg-transparent-RGB

COL-AIR AIRPORT SOLUTIONS este o companie mica cu un nume mare in domeniul infrastructurii aeroportuare.

Cerinte:

  • Realizarea planului de vanzari prin vanzarea directa de produse / servicii in zona alocata.
  • Cresterea cotei de piata a produselor / serviciilor.
  • Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora.
  • Abilitati de comunicare excelente, atat verbal cat si in scris;
  • Limbile straine: Engleza si/sau Franceza prezinta un atu;
  • Disponibilitate la deplasari in tara;
  • Permis de conducere categ. B

Responsabilitati:

  • Identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea remiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale;
  • Intocmeste oferte de marfuri;
  • Acorda asistenta . tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti;
  • Negociaza, incheie si asigura executarea contractelor si acordurilor comerciale;
  • Sa intretina relatiile cu clientii deja existenti
  • Sa preia comenzile
  • Sa livreze marfa si documentele aferente