Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

De peste 20 de ani compania Dennver ofera clientilor sai o gama variata de produse de calitate, servite cu promptitudine si amabilitate de catre o echipa bine pregatita. Succesul nostru se datoreaza respectului si angajamentului pe care il avem atat fata de clienti, cat si fata de angajatii nostri. Daca iti doresti un loc de munca stabil, cu program fix, colegi sustinatori, un mediu de lucru placut si sansa de a te dezvolta in cariera, te asteptam in echipa noastra!

Responsabilități:
- Aria de desfășurare a activității:județul Cluj + județele limitrofe;
- Stabilirea și dezvoltarea unei bune relații de colaborare cu toți clienții aflați în zona de acoperire;
- Promovarea și vânzarea produselor aflate în portofoliu;
- Programarea la plata și încasarea facturilor scadente;
- Recrutare unor clienti noi;
- Promovarea și lansarea de noi produse;

Cerințe:
- Experienta in domeniul vanzarilor si in munca pe teren;
- Experienta in domeniul accesoriilor pentru tamplaria din pvc si aluminiu (termopane) reprezinta un avantaj;
- Flexibilitate și orientare spre client;

Oferta:
- Pachet salarial atractiv;
- Mașină de serviciu;
- Laptop de serviciu;
- Telefon serviciu;