Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

Dacă eşti sociabil, comunicativ, entuziast, deschis pentru a învăţa şi îţi doreşti să te dezvolţi în domeniul vânzărilor de servicii, te invităm să ne cunoşti!

 Avem pentru tine deschisă poziţia de Reprezentant Vânzări!

Ce tip de persoană căutăm?

  • Prezentabilă
  • De încredere
  • Cu o gândire analitică
  • Cu un grad ridicat de motivare şi determinare
  • Orientată către rezultate
  • Capabil să lucreze independent

Care sunt cerințele generale ale postului?

  • Cunoștințe de limbă engleză
  • Cunoștințe Microsoft Office
  • Studii superioare
  • Experiență de cel puțin 1 an în domeniul vânzărilor
  • Carnet de conducere categoria B

Care sunt responsabilităţile de bază?

  • Prospectarea pieţei, identificarea şi dezvoltarea de noi oportunităţi de afaceri
  • Menţinerea şi dezvoltarea relaţiilor de afaceri cu clienţii existenţi
  • Atingerea cifrei de afaceri anuală targetată

Ce beneficii vei primi?

  • Vei lucra într-o companie multinațională care îţi asigură nivelul dorit de independenţă în desfăşurarea activităţii
  • Vei fii membru al unei echipe care pune accent pe satisfacţia muncii prestate, pentru care dezvoltarea personală şi profesională sunt un beneficiu semnificativ
  • Vei primi întreaga echipare și logistică necesară pentru asigurarea performanței în vânzări
  • Vei primi suport operațional în pregătirea ofertelor
  • Vei avea un salariu de bază motivant, bonuri de masă și bonusuri trimestriale în funcție de îndeplinirea KPI-urilor tale
  • Vei primi comision din vânzările tale
  • Împreună cu tine îți vom dezvolta un plan de gestionare al carierei pe termen mediu și lung
  • Vei beneficia de un plan de integrare organizațională și mentoring

SIMACEK Facility Services este un furnizor de top în domeniul serviciilor de facility management din România.