Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

RESPONSABILITATI:
- identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea prezentarii ofertei comerciale, negocierii si incheierii contractelor comerciale;
- acorda asistenta . tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti;
- gestioneaza si dezvolta actualul portofoliu de clienti;
- asigura incasarea corespunzatoare si in termen a facturilor emise catre clientii din portofoliul sau.
- urmareste atragerea permanenta de noi clienti;
- urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit;

BENEFICII:
- telefon de serviciu
- laptop de serviciu
- masina de serviciu
- salariu fix motivant + bonuri de masa + comision din vanzari

CANDIDATUL IDEAL:

- bune abilitati de comunicare;
- capacitate de organizare a programului de lucru;
- capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii sau prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali;
- corectitudine, tenacitate, seriozitate;
- obiectivitate in aprecierea si analiza situatiilor economice, financiare si sociale;
- receptivitate, spirit de echipa (sincer, dispus la colaborare)

  • Interviu online
  • 1. De ce te consideri potrivit pentru jobul de reprezentant vanzari?
  • 2. Ce te motiveaza in activitatea profesionala?
  • 3. Care crezi că ar fi cele mai mari provocări în acest post?
  • 4. De ce doriti sa schimbati actualul loc de munca?
  • 5. Ce asteptari salariale aveti si ce apreciati la un loc de munca?