Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Firma distributie piese schimb ( electric, pneumatic, hidraulic ) pentru industrie cauta spre angajare agent vanzari pentru zona de vest a tarii ( judetele Bihor, Hunedoara, Arad, Timis, Caras Severin, Mehedinti ).

Responsabilitati

- contactarea si contractarea unor clienti noi pentru serviciile firmei- fidelizarea clientilor vechi- realizarea targeturilor stabilite- intocmirea unor rapoarte zilnice si saptamanale cu privire la activitatea desfasurata- planificarea activitatii- elaborarea unei strategii privind vanzarile- vizitarea periodica a clientilor
Cerinte
- absolvent studii superioare TEHNICE ( electro sau mecanica )
- domiciliul stabil in Timisoara
- cunostinte de baza in limba engleza, germana;
- cunostinte PC (in special Pachetul Office);
- capacitate de comunicare si negociere;
- atitudine pozitiva, energica- disponibilitate la deplasari ocazionale in tara- disponibilitate de angajare cu carte de munca
- permis auto categ. B.

Beneficii Oferite

- masina serviciu
- salariu fixlei net ) si comision in functie de rezultate
- telefon mobil
- posibilitatea desfasurarii activitatii intr-o firma in continua dezvoltare

RUGAM PERSOANELE CARE NU CORESPUND CERINTELOR SA NU TRIMITA CERERI DE ANGAJARE!!!!!

  • Interviu online
  • De ce doriti sa parasiti actualul loc de munca?
  • Care credeti ca sunt calitatile care va recomanda pentru acest post?