Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

700 - 900 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

CANDIDATUL IDEAL:

 Avantaje:

- Experienţă în vânzări;

- Simţ comercial, orientare către necesităţile clienţilor;

- Capacitate de planificare şi organizare;

- Cunoștințe operare PC;

- Permis conducere: cat. B;

- Abilitate de muncă individuală şi în echipă;

- Persoană dispusă la deplasări zilnice cu automobilul în zona alocată;

Responsabilităţi:

- Întreține și dezvoltă vânzările în zona atribuită;

- Identifică noi clienţi şi menţine legătura cu aceştia;

- Creează și menține legătura cu companii din HORECA;

- Distribuie materiale publicitare referitoare la produsele comercializate;

- Întocmește rapoarte despre activitatea desfășurată;

Beneficii:

- Salariu atractiv;

- Bonusuri în funcție de performanță;

- Tichete de masă;

- Telefon și mașină de serviciu;

DOMICILIUL CANDIDATULUI:

- jud. Cluj, preferabil Cluj-Napoca

Suntem o companie româno-olandeză, distribuitori unici în România ai brandului SOLA, care are un trecut de 90 de ani pe piața externă. Scopul nostru este să introducem și în țara noastră calitatea și designul Sola, la prețuri avantajoase. Caracteristicile și avantajele produselor SOLA sunt garantate de milioane de utilizatori din întreaga lume.

Suntem o companie responsabilă și căutăm doar colaboratori responsabili.