Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

CANDIDATUL IDEAL

  • Excelente abilitati de comunicare: voce placuta, discurs clar si structurat, putere de convingere, ascultare activa, prezenta agreabila, capacitatea de a comunica corect in scris;
  • Proactivitate, adaptabilitate, automotivare, ambitie, dorinta de autodepasire;
  • Orientare catre client si rezultate;
  • Bune aptitudini de operare PC;
  • Permis de conducere categoria B (fara incidente);
  • Experienta de minim 1 an in domeniul vanzarilor,
  • Limba engleza nivel mediu/avansat

DESCRIEREA JOBULUI

  • Prospectarea pietei;
  • Identificarea oportunitatilor de vanzare;
  • Oferirea de solutii profesionale pentru proiectele in lucru;
  • Consultanta tehnica inainte si post vanzare;
  • Negocierea si semnarea contractelor;

BENEFICII

  • Oportunitatea de a lucra, invata si dezvolta intr-un mediu profesionist;
  • Pachet salarial atractiv,
  • Programe de training profesional, oferite de producator , si suport constant ;
  • Un mediu de lucru placut intr-o companie tanara, in plina dezvoltare, constituita si bazata pe experienta si profesionalism, cu principii etice solide si o conduita de inalta clasa, cu un riguros respect atat pentru clienti cat si pentru angajati.

FACILITATI

  • masina de serviciu
  • laptop
  • smartphone cu acces internet si e-mail