Reprezentant tehnic - Cluj Napoca si Iasi

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Iași

Candidatul ideal

  • studii medii;
  • absolvent de colegiu tehnic – profil constructii sau minim 6 luni experienta in constructii (in una din urmatoarele arii: tencuire, zugraveli, hidroizolare, termoizolare si altele similare);
  • disponibilitate pentru deplasari frecvente;
  • exprimare clara si concisa;
  • abilitati de bun gospodar;
  • disponibilitatea de a invata continuu lucruri noi;
  • posesor permis de conducere categoria B-fara incidente.

Responsabilitatile postului:

  • Realizeaza activitati de suport tehnic in santiere: asistenta tehnica si demonstratii de aplicare manuala si mecanizata  a produselor din portofoliul companiei;
  • Realizeaza instruiri pentru terti cu privire la tehnica de aplicare a gleturilor, vopselelor, tencuielilor decorative si a tencuielilor mecanizate;
  • Se deplaseaza in teren pentru rezolvarea reclamatiilor si sesizarilor cu privire la calitatea produselor;
  • Realizeaza mostre, expozoare, standuri, lucrari de constructii propriu-zise.