Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Candidatul ideal:

- Experienta in activitate cu echipamente electrice si pneumatice / utilaje CNC;
- Studii tehnice (minim studii medii);
- Disponibilitate pentru deplasari;
- Permis de conducere categoria B;
- Abilitati de negociere, comunicare si tehnice
- Rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor,
- Flexibilitate, sociabilitate

Descrierea jobului:

- Asigura service pentru echipamentele comercializate pe teritoriul Romaniei
- Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti
- Identifica si contacteaza clientii in vederea remiterii ofertei, negocierii, demonstratiilor tehnice, incheierii si executarii contractelor comerciale.

Beneficii oferite;

- Mediu profesionist de lucru,
- Colectiv tanar,
- Participari la sesiuni periodice de instruire tehnica in strainatate,
- Pachet salarial competitiv (masina, telefon, etc).