Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

franceză, italiană

Adresa/adresele jobului

Cerinte:

  • Cunostinte privind limba franceza sau italiana la nivel avansat;
  • Abilitati de comunicare scrisa si orala;
  • Persoana sociabila;
  • Orientare catre client;
  • Cunostinte de Microsoft Office;
  • Experienta nu este necesara.

Descrierea jobului

  • Oferirea de suport tehnic / call center pentru alte companii din mai multe industrii;
  • Raspunde tuturor clientilor la intrebari intr-un mod eficient si profesionist (e-mail, chat, telefon);
  • Raspunde la toate problemele generale de la toate nivelurile;
  • Recunoaste cand o problema trebuie transferata unui alt departament sau unui operator de rangul 2;
  • Mentine si actualizeaza atat informatii interne cat si informatii despre clienti;
  • Furnizeaza clientilor solutii la problemele pe care le intampina;
  • Indeplineste cerintele administrative ale postului printr-un bun management al timpului si a muncii;

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Bonus de performanta;
  • Asigurare medicala.