Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Craiova

Se recruteaza si din

Băilești, Caracal

Societatea Civilă Profesională de Avocați JGV & Asociații angajează Reprezentant Regional full time în zona Olteniei în vederea extinderii și fidelizării portofoliului de clienți existenți.

JGV & Asociații este specializată în dreptul asigurărilor, fiind cotată ca cea mai activă societate în domeniu, și pe lângă sediul central din București, are deschise cinci birouri teritoriale în Timișoara, Craiova, Cluj, Galați și Bacău.

Cerințe obligatorii:

  • Experiență relevantă în vânzări de minim 5 ani;
  • Excelente abilități de comunicare și negociere;
  • Empatie, persuasiune și spirit autodidact;
  • Permis categoria B, 3 ani vechime;
  • Cunoștiințe privind legislația asigurărilor;
  • Domiciliul în Craiova (se acceptă și din alte orașe din Oltenia)

Obiective:

  • Realizarea unui target minim lunar pe zona arondată;
  • Dezvoltarea și retenția portofoliului existent;
  • Consiliere cu profesionalism a victimelor și familiilor victimelor din accidente rutiere;
  • Consiliere cu profesionalism a clienților JGV & Asociații.

Atribuții:

  • Menține legătura în permanență cu clienții;
  • Raportează activitatea către directorul national;
  • Întocmește rapoarte interne conform regulamentului intern;
  • Colaborează cu celelalte departamente în vederea consilierii victimelor și familiilor victimelor din accidente rutiere.

Candidatul ideal:

  • Între 5 și 10 ani experiență în vânzări;
  • Motivatie către rezultate;
  • Dorință de autoperfecționare;
  • Experiență în relaționarea cu oamenii.

Beneficii oferite:

  • Salariu fix;
  • Bonusuri motivante;
  • Mașină de serviciu, telefon și tableta;
  • Program de lucru flexibil

Descrierea societății:
JGV și Asociații este o societate de avocați înființata în anul 2004, în prezent cuprinzând o echipa tânăra și dinamica formata din aproximativ 45 de avocați, juriști și specialiști.

JGV si Asociații este specializata în dreptul asigurărilor, fiind cotata ca cea mai activa societate în domeniu, și pe lângă sediul central din București, are deschise cinci birouri teritoriale în Timișoara, Craiova, Cluj, Galați și Bacău ().

JGV si Asociații este o organizație care creste constant, se adaptează permanent la nou și introduce noi servicii pentru a veni în întâmpinarea nevoilor clienților săi.