Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

MEDOCHEMIE ROMANIA SRL

Companie farmaceutica cu experienta si renume in productia de medicamente generice, cauta persoane dinamice si motivate pentru pozitia de:

REPREZENTANT MEDICAL

Responsabilitati

Promovarea produselor in conformitate cu politica si standardele companiei;
Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
Indeplinirea obiectivelor de vanzari si marketing ale companiei;
Organizarea si participarea la evenimentele medicale specifice;

Cerinte

Licentiat in medicina, farmacie, chimie, biologie;
Orientare catre client si rezultat;
Capacitatea de comunicare si construire de relatii;
Cunostinte de limba engleza (scris / vorbit);
Permis de conducere (categoria B);
Cunostinte de operare PC- MS Office;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ocazia de dezvoltare profesionala si personala;

Posibilitatea de a lucra intr-o companie de prestigiu;

Pachet salarial competitiv, bazat  si orientat spre performanta;

Telefon, laptop si masina de serviciu.