Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Reprezentant medical si de vanzari

Nivelul carierei
Entry (0-2 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Engleză - Mediu
Salariu net pe luna
400 - 500 €
Posturi disponibile
1

Cautam o persoana responsabila, dornica sa invete lucruri noi, deschisa atat in relatia cu persoanele din colectiv, cat mai ales in relatia cu pacientii/medici.

-Abilitati de comunicare, relationare.

- studii universitare Facultatea de Kinetoterapie, obligatoriu

- Permis de conducere cat. B cu experienta si fara evenimente.

- Cunostinte operare PC.

Descrierea jobului

- Promovarea si vanzarea de dispozitive medicale in Magazinul Triamed
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor contractuale cu alti parteneri

Descrierea companiei

Triamed este o companie 100% cu capital romanesc,  Infiintata in anul 2006 initial cu 4 actionari a devenit in timp o companie de familie

In prezent Triamed este un producator important de orteze medicale textile cu preponderenta axat pe distributie interna si internationala dar si pe productia de orteze si proteze pe masura individuala.