Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

Studii superioare; educatia in domeniul dentar poate fi un avantaj

Experienta in vanzari

Excelente abilitati de comunicare interpersonale

Capacitatea de a gasi solutii inovatoare si eficiente

Disponibilitatea de a conduce autoturismul in mod constant si de a calatori in Romania

Persoana organizata, cu gandire analitica

Domiciliul in Bucuresti

Carnet de conducere cat. B

Descrierea jobului

Promovarea si vanzarea directa a produselor ortodontice (dentare) produse de catre furnizori internationali de top in zona Bucuresti

Pachet salarial competitiv, in functie de experienta si cunostinte

Training "on-the-job" complet

Suport profesional si posibilitati de evolutie profesionala

Mediu de lucru prietenos

Descrierea companiei

Dental Focus a dezvoltat un concept nou si modern in domeniul distributiei de produse dentare (ortodontice)

Preocuparea noastra principala este de a crea si dezvolta noi perspective, oferind medicilor ortodonti cele mai noi tehnologii si produse

Oferim servicii profesionale complete medicilor dentisti si ortodonti prin distributia de produse si echipamente specializate furnizate de catre fabricanti internationali, ajutandu-i sa isi indeplineasca telurile si sa obtina cea mai inalta calitate a tratamentelor in cadrul activitatii zilnice

Suntem consultanti de incredere ai clientilor nostri, permitandu-le astfel sa maximizeze eficienta managementului clinicii

  • Interviu online
  • Ce inseamna "ortodontie"?
  • Aveti experienta in vanzari si promovare?
  • Aveti experienta in domeniul dentar?
  • Care sunt punctele forte pentru care va transforma in "candidatul ideal"?