Adresa/ adresele jobului

Sibiu

Candidatul ideal

Dezvoltarea zonelor de promovare a imaginii si produselor companiei Secom® face posibila accesarea unei pozitii de Reprezentant Medical Medici in mai multe regiuni ale tarii. Daca esti o persoana energica si entuziasta si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara, eficienta si profesionista, te asteptam!

Ce ne dorim de la tine:
Studii superioare: Medicina, Farmacie, Chimie – Biologie;
Excelente abilitati de relationare, comunicare si negociere;
Capacitate de convingere, perseverenta si foarte buna organizare;
Abilitati de prezentare, promovare si vanzare a produselor companiei;
Experienta in vanzari minim 3 ani (domeniul farma constituie un avantaj);
Permis auto categoria B.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Promovarea produselor companiei catre medici si alte categorii de specialisti si cadre medicale din institutiile private sau publice, in zona geografica alocata.
Acoperirea cu eficienta a judetelor atribuite, realizarea numarului de vizite stabilit si atingerea obiectivelor propuse.
Dezvoltarea imaginii Secom® prin activitati specifice de promovare medicala.
Cresterea bazei de date cu medici activi in recomandarea produselor Secom®.

BENEFICII:
Pachet salarial motivant
Mediu de lucru dinamic
Masina
Telefon mobil
Laptop
Training-uri de specialitate

Descrierea companiei

Secom® este compania romaneasca lider de autoritate in solutii de medicina integrativa care raspund nevoilor unui lifestyle sanatos al omului modern.

Spiritul Secom® este unul ambitios, de trendsetter (vizionar), educat si optimist, insa in acelasi timp accentueaza virtutile corectitudinii, ale responsabilitatii si ale devotamentului. Secom® este mai mult decat o companie sau o simpla afacere, este un loc in care te poti dezvolta profesional si uman.
Iti asiguram traininguri de specialitate, un mediu de lucru dinamic, profesionist, prietenos si provocator si oportunitati de crestere in cariera.