Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Candidatul ideal trebuie sa aiba o minima experienta in vanzari, sa detina foarte bune abilitati de comunicare si relationare. De asemenea, trebuie sa fie orientat catre rezultate, dornic de a evolua profesional si responsabil fata de locul de munca.

CERINTE:

  • Absolvent de studii superioare medicale sau conexe (reprezinta un avantaj);
  • Experienta anterioara in vanzari de minim 6 luni (in industria farmaceutica reprezinta un avantaj);
  • Bune abilitati de comunicare, planificare si organizare;
  • Orientat catre rezultate (cantitative si calitative), dedicat;
  • Atitudine pozitiva, imagine business;
  • Sa arate initiativa, empatie, sa fie o persoana cu atitudine proactiva;
  • Bun cunoscator al limbii engleze;
  • Cunostinte operare PC, nivel mediu;
  • Permis conducere cat. B.

RESPONSABILITATI:

  • Promovarea produselor din portofoliu (pediatrie) catre medici specialisti, de familie si farmacii;
  • Respectarea target-ului de clienti agreat;
  • Reprezentarea imaginii companiei in piata farmaceutica;
  • Indeplinirea obiectivelor individuale si contributia la realizarea obiectivelor companiei;
  • Participarea la evenimentele de specialitate derulate;
  • Initierea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii de succes cu clientii;
  • Pregatirea saptamanala a planurilor de vizite si activitati;
  • Raportarea saptamanala a activitatii catre managerul direct.

OFERTA (BENEFICII):

  • Mediu de lucru profesionist;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Instrumente de lucru (laptop, telefon, automobil);
  • Programe de pregatire profesionala.

Daca iti doresti sa faci parte dintr-o echipa de oameni motivati, talentati, si orientati catre performanta, iar profilul tau corespunde cerintelor de mai sus, trimite CV-ul actualizat la adresa oficiala Expand Health Romania. Toate aplicatiile vor fi tratate cu confidentialitate.

*Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu preliminar.