Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

700 - 900 €

REPREZENTANT MEDICAL BUCURESTI SI IASI -2 POSTURI

Candidatul ideal

facultate (medicina,farmacie, biologie constituie avantaj).

de comunicare si prezentare.
de a asimila noi informaţii din domeniul  medical.

de adaptare la stress.

de a lucra  in echipa (sub coordonarea permanenta a  unui superior).
de organizare si planificare.
de finalizare a actiunilor.
de a calatori  (minimum 50% din timpul de lucru).

de a respecta  tinuta business (standard al companiei).

de operare PC (Word, Excel, PowerPoint).

de conducere categoria B.

in municipiul Iasi/Bucuresti  constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Promovarea  etica a  produselor originale din portofoliu la medici si farmacii.
- Actualizarea permanenta a bazelor de date

-Planificarea saptamanala a activitatii si raportarea acestei planificari.

-Pregatirea atenta a fiecarei vizite medicale.

-Dezvoltarea de relatii comerciale cu noi clienti(farmacii).

-Mentinerea legaturii permanente cu farmaciile si distribuitorii din zona alocata-monitorizare stocuri/preluare comenzi.

-Raportare in timp real a vizitelor efectuate.
- Intocmirea si transmiterea  raportului zilnic de activitate.
- Realizarea numarului de vizite si a targetului de vanzari, conform cerintelor postului.

BENEFICII STANDARD:

- Masina de serviciu,

-Dotare office: laptop,multifunctionala,telefon

-Salariu motivant conform experientei si pregatirii

-Bonusuri substantiale ,functie de realizari

-Traininguri complete pe produse .

  • Interviu online
  • ce specialitati ati promovat pana in prezent si in ce judete?
  • ce salariu considerati ca ar fi motivant pentru dumneavoastra?
  • aveti domiciliul stabil in BUCURESTI sau IASI?