Reprezentant Medical Buc (per determinata 2 ani)

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

CANDIDATUL IDEAL:
Diplomă de licenţă în Medicină, Farmacie, Biologie sau Biochimie - reprezintă avantaj;
Experiență în vânzarea/ promovarea de produse farmaceutice;
Dinamic şi disponibil pentru deplasări;
Abilităţi foarte bune de comunicare;
Orientare spre rezultat;
Flexibilitate;
Spirit de echipă;
Permis de conducere categoria B.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Promovează produsele companiei către medici/ farmacii în zona alocată cu scopul atingerii obiectivelor de vânzări individuale;
Dezvoltă și întreține relaţii cu clienţii din teritoriul alocat (medici, farmacişti);
Realizează prezentări de grup conform strategiei aprobate;
Raportează activitatea zilnică şi menţine actualizată baza de date a clienţilor.

DESCRIEREA COMPANIEI:
Labormed este o companie ce activeaza pe piata farmaceutica si face parte din grupul Alvogen. Labormed are un model integrat de afacere (cercetare, productie si distributie) si un portofoliu complex de produse generice modern, OTC si suplimente alimentare. Labormed detine cea mai moderna unitate de productie pentru tablete si capsule din Romania (prima investitie de tip Greenfield din industria de profiul din tara noastra).