Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

1200 - 1500 €

FLOMI FARMA, reprezentant exclusiv in Romania al FAGRON – lider mondial in industria farmaceutica, este in cautarea a 2 noi colegi, Reprezentanti Medicali full time pentru a se alatura echipei noastre. Acestia vor fi locati in Brasov, respectiv Timisoara.

Profilul tau, viitorul nostru coleg:

Studii

Esti licentiat in stiinţe naturale: medicină, farmacie, chimie, biologie. (daca ai o diploma de medic este cel mai bine, dar nici pe departe obligatoriu).

Experienţă

Ai cu siguranta minim 2-3 ani experienţă in promovarea la medici si farmacisti.

Profil personal

Esti intreprinzator, lucrezi in echipa, dar si individual, esti capabil sa rezolvi probleme, ai iniţiativa, esti foarte sociabil, motivat, spontan şi ai o atitudine extrem de pozitiva.

Altele

Cunosti limba engleza, stii sa lucrezi cu calculatorul (word, power point, excel), ai permis de conducere categoria B.

 Responsabilitatile tale, viitorul nostru coleg:

  • vei cunoaste la perfectiune valorile, strategia, conceptul si produsele companiei.
  • vei promova produsele companiei catre medicii de diferite specialitati, atat in cadrul intalnirilor directe cu acestia, cat si in cadrul prezentarilor de grup (raport de garda, pe sectie, mese rotunde, etc).
  • vei promova conceptul si produsele companiei catre farmaciile din zona alocata.
  • vei oferi medicilor si farmacistilor informatii medicale relevante si corecte.
  • vei transmite mesaje promotionale adecvate catre medicii si farmacistii din zona alocata.
  • vei identifica si initia noi contacte cu medicii specialisti si cu farmacistii in aria ta de actiune.
  • vei participa alaturi de ceilalti colegi la evenimentele promotionale organizate de companie.
  • iti vei informa corect si la timp seful direct asupra activitatii tale de promovare, asupra rezultatelor obtinute, a dificultatilor intampinate, precum si a oricarui aspect ce va fi considerat necesar.

Responsabilitatile FLOMI FARMA fata de tine, viitorul nostru coleg:

  • iti va asigura un mediu de lucru placut, atractiv si competitiv.
  • iti va asigura training-uri de vanzari si de produs.
  • iti va oferi toate facilitatile necesare bunei indepliniri ale cerintelor postului (masina de servici, laptop, telefon).
  • iti va oferi un salariu fix motivant.
  • de asemenea, iti va oferi un sistem de bonusare si mai motivant.