Detalii loc de munca

Reprezentant Medical

Raspunde rapid
Nivelul carierei
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time, Part time
Adresa
Salariu net pe luna
500 - 700 €
Posturi disponibile
1

Descrierea jobului

  • promovarea si vanzarea produselor
  • identificarea clienţilor si colaboratorilor posibili
  • menținerea si dezvoltarea relațiilor cu clienții si colaboratorii societatii
  • eliberarea dispozitivelor medicale furnizate de societate, întocmirea documentelor aferente vânzării dispozitivelor medicale
  • participă la evenimente medicale: prezentări de grup, mese rotunde, conferințe, simpozioane, congrese unde se impune participarea firmei
  • principalele domenii medicale in care isi va desfasura activitatea de promovare si vanzare sunt: ortopedie, chirurgie, recuperare, oncologie, neurologie, urologie, ginecologie, ATI, medicina de urgenta, medicina de familie

Cerinte:

  • abiliati dе relaționare, negociere si vanzare
  • entuziasm, implicare si dorinta de dezvoltare
  • foarte bune abilitati de comunicare si capacitate de invatare
  • orientare catre rezultate
  • permis auto categ B
  • disponibilitate de a calatori frecvent
  • experienta in vanzare sau promovare in domeniul medical avantaj
  • studii superioare de preferat in domeniul medical avantaj

Beneficii:

  • salariu fix + bonusuri in funcție de rezultate
  • bonuri de masă
  • mașină de serviciu
  • telefon de serviciu
  • training de produse - training medical
  • cursuri de dezvoltare profesionala (cursuri de vanzari/public speaking/negociere etc.)
  • posibilitate de dezvoltare profesionala

Beneficii acordate

Financiar
Bonus de performanta
Prime de sarbatori
Tichete de masa
Dezvoltare
Traininguri de specializare
Cursuri de dezvoltare personala
Timp liber
Evenimente/petreceri de companie
Conditii de lucru
Masina de serviciu
Telefon mobil
Laptop