Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate, in domeniul medical sau domenii conexe (farmacie, biologie, chimie, etc.)
Experienta profesionala in vanzari de aproximativ 3 ani.
Carnet de conducere cat. B
Dispus pentru deplasari, aproximativ 50% din timp.

Descrierea jobului

Promovarea produselor Dr. Reddy's catre medici si farmacisti.

Pregatirea si raportarea activitatilor desfasurate.

Dezvoltarea si mentinerea unor parteneriate de succes.

Participarea la evenimentele si conferintele specifice domeniului.

Beneficii
Cursuri de dezvoltare profesionala si personala.
Recompensarea reusitelor profesionale prin bonusuri, calatorii si diverse premii.
Un mediu de lucru provocator.

Datele personale transmise ca urmare a aplicarii candidaturii la acest post sunt confidentiale. Doar candidatii considerati eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu.

Descrierea companiei

Dr. Reddy’s Laboratories este o companie farmaceutica cu prezenta globala, pestede angajati si prezenta in industria farmaceutica din Romania, de peste 20 de ani.