Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal

Responsabilitati:
Faciliteaza si asigura promovarea serviciilor medicale oferite de CCBR in reteaua profesionistilor in domeniul medical;
Construieste relatia cu membrii comunitatii medicale, identificand proactiv potentialii colaboratori cu CCBR si dezvoltand parteneriate pe termen lung;
Identifica si contacteaza medicii in vederea promovarii serviciilor medicale CCBR; incheie contracte de colaborare cu acestia; intretine relatiile cu medicii;
Negociaza conditiile de colaborare;
Monitorizeaza evolutia pietei serviciilor medicale si asigura pozitionarea eficienta a ofertei companiei;
Intocmeste oferte pentru pacienti / companii;
Gestioneaza portofoliul curent de colaboratori; Intocmeste rapoarte referitoare la activitatea colaboratorilor din zona arondata;
Este responsabil(a) de indeplinirea obiectivelor calitative si cantitative lunare de promovare si vanzare, in conformitate cu planul stabilit de catre management;
Ofera suport in ceea ce priveste organizarea si promovarea evenimentelor medicale organizate de CCBR.

Profil candidat:
Experienta anterioara minima de 2 ani pe o pozitie similara
Foarte bune abilitati de comunicare, negociere si vanzare;
Foarte bune abilitati de lucru in echipa si “networking”;
Bune abilitati de planificare si organizare a activitatii;
Orientare catre rezultate si atingerea obiectivelor;
Studiile in domeniul medical pot constitui avantaj;
Cunostinte de limba engleza – cel putin nivel mediu;
Cunostinte MS Office;
Permis auto valabil de minim 2 ani;

Descrierea companiei

Part of a multinational company with an experience of over 10 years in healthcare and medical research.

**In conformitate cu Regulamentul (UE) 679 din 2017 aplicabil în întreaga Uniune Europeană începând cu data de 25 mai 2018 (GDPR), datele cu caracter personal cuprinse in CV-ul dvs sunt colectate si prelucrate in procesul nostru de recrutare. Prin continuarea participarii in procesul de recrutare, va dati acordul dvs. pentru prelucrarea acestor date.