Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal :
- Experienta in vanzari si promovare pe Ginecologie constituie un avantaj
- Competente foarte bune de comunicare, negociere, cunostinte de operare PC – Word, Excel, PP.
- Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational reprezinta un avantaj.
- Permis de conducere categoria B.

Abilitati:
- Managementul relatiilor cu partenerii si colaboratorii.
- Gandire analitica, acceptarea stresului si a presiunilor termenelor limita.
- Atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism.
- Orientare catre client si centrare pe rezultate.
- Impact si putere de convingere.

Descrierea Jobului

- Identifica potentiali clienti folosind relatia cu medicii din retea, baze de date – relatie corporate, recomandari de la clientii existenti, participari la diverse targuri de profil sau conferinte.

- Stabileste intalniri cu factorii de decizie, incheie contracte.

- Prezinta oferta de servicii a companiei avantaje, beneficii, facilitati, etc;

- Transmite datele necesare relatiei contractuale, referitoare la clienti la departamentul relatii cu clientii.

- Mentine, dezvolta relatii directe cu clientii pentru castigarea increderii si fidelizarea acestora.

- Se preocupa sa cunoasca nevoile clientilor pe piata de profil, in vederea oferirii unui feedback constructiv.

- Intocmeste diferite rapoarte.

- Raspunde de indeplinirea propriului plan de vanzari, stabilit de companie.

- Reprezinta interesele companiei in relatiile comerciale.

- Implementeaza strategia si procedurile de vanzare ale companiei.

Oferta (bonusuri , beneficii):
- Pachet salarial :  5000 lei
- Telefon mobil.
- Laptop.
- Masina de serviciu.
- Oportunitatea dezvoltarii carierei.

Descrierea Companiei :

Vita 34,  cu sediul central in Leipzig,  este in acest moment singura si cea mai de succes banca de celule stem din Germania, cu o experienta de peste 20 ani, cu 30 de probe cu celule stem eliberate si aplicate in terapii standard, studii clinice si terapii experimentale.