Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Hunedoara; Sibiu; Alba Iulia

Candidatul ideal:

ABSOLVENT CHIMIE, BIOCHIMIE, BIOLOGIE, FIZICA,MEDICINA
EXPERIENTA PESTE 3 ANI IN VANZARI, COSTITUE UN AVANTAJ
CUNOSCATOR LIMBA ENGLEZA

PERMIS DE CONDUCERE CATEGORIA B
SPIRIT DINAMIC, SOCIABIL
DISPONIBILITATE DEPLASARI FOARTE DESE IN ZONA REPARTIZATA
DORNIC DE AFIRMARE

Responsabilitati si beneficii:

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

-dezvoltarea retelei de clienti existenta
-pastreaza legatura cu clientii
-participa la negocieri de contracte
- contactare de noi clienti
- se ofera pachet salarial atractiv: salariu fix,masina, telefon, comision vanzari,laptop,bonusuri.

Descrierea companiei:

SC BIVARIA GRUP SRL, este o firmă cu o experienţă de 16 ani in dotarea laboratoarelor de analize medicale si industriale, avind drept obiectiv satisfacrea tuturor cerinţelor clienţilor săi in materie de servicii şi calitatea produselor.