Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Craiova

Responsabilitati:

- promovare medicamente homeopatice la medici in dispensare, clinici si spitale

- vizita medici

- participare la congrese, conferinte, simpozioane medicale

- prezentari  medicamente

- subordonare si raportare coordonator medical si director general

- deplasari in Craiova (Dolj)  si judetele: Valcea, Gorj si Mehedinti

Cerinte
- absolvent studii superioare (facultate Medicina sau Farmacie constituie un plus)
- experienta minima
- limba franceza sau limba engleza reprezinta un plus
- carnet conducere categoria B
- abilitati de vanzare, negociere
- operare PC - Word, Excell, PowerPoint, e-mail
- persoana deschisa, buna comunicare, lucru in echipa, dorinta de invatare

Oferta (bonusuri, beneficii)

- autoturism de serviciu

- laptop, telefon mobil

- bonusuri in functie de realizari

- formare profesionala continua